Робоча зустріч представників ТНПУ та Бюро Міжнародної Співпраці Академії прикладних наук (PANS) (ФОТО)

Робоча зустріч представників ТНПУ

та Бюро Міжнародної Співпраці

Академії прикладних наук (PANS)

Кафедра української мови та славістики Тернопільського національного університету імені Володимира Гнатюка активно розширює горизонти партнерства, адже досягнення ефективних результатів можливе лише за умов тісної співпраці зі стейкголдерами. Саме тому кафедра перебуває у постійному пошуку однодумців та партнерів для підготовки затребуваних фахівців.

25-27 вересня 2023 року у місті Ниса (Республіка Польща) кандидат філологічних наук Галина Вишневська, представляючи кафедру української мови та славістики, провела робочу зустріч із представниками Бюро Міжнародної Співпраці Академії прикладних наук (PANS) на чолі із Анною Опалкою. Мета зустрічі – підготовка до укладання довгострокового договору про співпрацю, обговорення ОП «Польська мова та література», стажування студентів та педагогів, реалізацію заходів,  спрямованих на підтримку освітньої діяльності.

Викладач кафедри української мови та славістики Вишневська Галина Богданівна з представниками Бюро Міжнародної Співпраці Академії прикладних наук м. Ниса (Польща)

Викладачі української мови та славістики активно розширюють горизонти міжнародної співпраці Наступну зустріч заплановано на листопад.

Кафедра української мови та славістики ТНПУ