Студенти факультету педагогіки і психології ТНПУ відвідали Тернопільський обласний благодійний фонд допомоги сиротам «Майбутнє сиріт» (ФОТО)
Студенти факультету педагогіки
і психології ТНПУ
відвідали Тернопільський обласний
благодійний фонд допомоги сиротам
«Майбутнє сиріт»

«Прагніть робити добро, і ви побачите, що щастя побіжить за вами»

Осінь – пора, яка спонукає кожного здійснювати приємні справи.

Майбутні соціальні працівники, студенти групи СР-18, факультету педагогіки і психології разом із керівником Клубу соціальних ініціатив та волонтерства ТНПУ ім.В.Гнатюка, доцентом кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Галиною Михайлівною Олійник відвідали Тернопільський обласний благодійний фонд допомоги сиротам «Майбутнє сиріт».

Студенти-волонтери Клубу соціальних ініціатив та волонтерства завжди готові робити добрі справи

Найголовніше завдання – це моральна та матеріальна допомога дітям-сиротам та дітям, які позбавлені батьківської опіки, особам із числа вихованців та випускників інтернатних закладів Тернопільської області в адаптації до самостійного життя у відкритому соціумі.

Цікава та пізнавальна інформація про мету створення БФ «Майбутнє сиріт»

Майбутні соціальні працівники, доц. кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Галина Олійник та директор БФ «Майбутнє сиріт»Андрій Назаренко

Вже стало доброю традицією, щоб студенти-волонтери Клубу соціальних ініціатив та волонтерства ТНПУ ім.В.Гнатюка з великою радістю та відкритим серцем здійснювали закупівлю солодощів, які надіємося, ощасливлюють дітей-сиріт.

Екскурсія по території БФ «Майбутнє сиріт»

Фото на згадку біля БФ «Майбутнє сиріт»

Така благородна місія допомогла першокурсникам зрозуміти їх майбутнє покликання. А головне – це бажання творити завжди добро; можливість змінити щось у своєму житті та в житті інших людей; бажання знайти застосування своїм талантам, силам та здібностям; а також отримати неоціненний досвід, який може стати в нагоді у повсякденному житті.

Завжди пам’ятаймо! Волонтерство – унікальна можливість стати кращим, допомагаючи іншим людям. Це велика перспектива отримати унікальний досвід, професійні навички, нових друзів та корисні знайомства.

Разом ми сила! Все буде Україна!

Доцент кафедри соціальної роботи
та менеджменту соціокультурної діяльності