Увага! Реєстрацію на Крайовий форум освітян «Освіта – енергія майбутнього» продовжено!

Увага!

Реєстрацію на Крайовий форум освітян

«Освіта – енергія майбутнього»

продовжено

П’ятий - ювілейний Крайовий форум освітян «Освіта – енергія майбутнього» відбудеться 22 жовтня 2023 року. Початок о 10:00 годині.

Час реєстрації продовжено, заявки на участь приймаються до 14:00 години 17 жовтня за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScmINng2yPEUJ5QxIgT_qbitbiCKr0DZt7uiH1uOdIGv0A_lg/viewform

Взяти участь можуть як освітяни, так і батьки, учні, студенти, представники громадськості, влади, бізнесу тощо.

Кожен учасник отримає сертифікат.

Гасло форуму - «Освіта. Незламність. Разом до перемоги».

Організатор: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Координатор: Ігор Гевко – проректор із навчально-методичної роботи.

Крайовий форум освітян – це інтелектуальна платформа обміну досвідом між освітянською спільнотою, органами державної влади, місцевого самоврядування, здобувачів та усіх зацікавлених осіб.

Долучайтесь до відкритих дискусій - ваша участь зробить форум ефективнішим.

Христина Надала