Профорієнтаційна робота кафедри географії та методики її навчання ТНПУ в школах Тернополя (ФОТО)

Профорієнтаційна робота кафедри географії

та методики її навчання ТНПУ

в школах Тернополя

19  жовтня  2023 року завідувачка кафедри географії та методики її навчання ТНПУ імені Володимира Гнатюка, Леся Заставецька, разом з доценткою кафедри, Наталією Тарановою, провели важливу профорієнтаційну роботу серед учнів 10-А та 10-Б класів Тернопільського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-економічного ліцею №9 імені Іванни Блажкевич".

Під час цієї зустрічі висвітлено важливу інформацію стосовно умов вступу до навчального закладу, можливих напрямів підготовки та спеціальностей, що надаються кафедрою.

Захоплені слухаємо професійні поради

Виступ проф. Л. Заставецької

Детально проаналізовано особливості навчання, з наголосом на практичній підготовці та можливостях виїзних практик. Також було розглянуто можливість закріплення теоретичних знань на базі географічного стаціонару у селі Дзвенигород Чортківського району. Учні отримали вичерпну інформацію щодо перспектив участі у міжнародних освітніх проєктах та наукових програмах, а також можливостей стажування у потенційних роботодавців.

Колективне фото

Пам'ять в одному кадрі

Викладачі кафедри географії та методики навчання висловили щиру подяку вчителю географії та економіки, Ользі Володимирівні Водовіз, за її теплий прийом та активну участь у заході.

Доцентка кафедри географії
та методики її навчання