Профорієнтаційна зустріч на хіміко-біологічному факультеті з учнями професійного училища №4 ім.М.Паращука (ФОТО)

Профорієнтаційна зустріч

на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ
з учнями професійного училища №4
ім.М.Паращука

16 жовтня на хіміко-біологічному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулася профорієнтаційна екскурсія для учнів Тернопільського вищого професійного училище №4 імені Михайла Паращука. Разом з учнями прийшли викладач хімії та біології Ірина Боднар, майстер виробничого навчання Оксана Ільба, а також вихователь Галина Ляхович.

Учні вперше отримали можливість особисто ознайомитись з нашим факультетом: відвідати навчальні й науково-дослідні лабораторії, лекційні аудиторії та дізнатись про особливості навчання у вищій школі.

Екскурсію проводили:
- доц. Наталія Москалюк (Біблійний сад, зоологічний музей факультету),
- доц. Олена Волошин (лабораторія фізіології людини),
- доц. Наталія Герц (лабораторія анатомії та морфології рослин),
- доц. Ірина Чень (презентація роботи анатомічного стола, лабораторія анатомії людини),
- доц. Володимир Хоменчук (хімічні експерименти),
- аспірантка Христина Колесник (лабораторія екологічної біотехнології).

Доц. Наталія Герц спільно з учнями досліджує рослини

Христина Колісник презентує роботу лабораторії екологічної біотехнології

Доц. Олена Волошин презентує роботу лабораторії фізіології людини

Доц. Ірина Чень презентує можливості сучасних комп'ютерних технологій при вивченні біології

Учасники кожної локації розповіли учням про навчальну та наукову роботу, особливості навчання, студентське життя, про перспективи майбутнього працевлаштування та вагомі досягнення наших випускників, продемонстрували цікаві експонати і досліди, наголосили на важливості хімічних та біологічних знань для вирішення як глобальних проблем сучасності, так і побутових труднощів повсякденного життя кожної людини.

Спільна світлина на згадку в зоологічному музеї

Бажаємо всім учням великих успіхів у навчанні та запрошуємо їх здобувати вищу освіту на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ.

Студентка СОБХ-41 Христина Білошицька,

доц. Наталія Москалюк