ЗМІ про нас. Студенти ТНПУ виграли контрольний футбольний матч проти «Поділля» ЗМІ про нас

Студенти ТНПУ виграли

контрольний футбольний матч

проти «Поділля»

18 жовтня на стадіоні селища Велика Березовиця контрольний поєдинок провела студентська футбольна команда Тернопільського національного педагогічного університету і місцева колектив «Поділля». Студенти святкували перемогу – 3:0.

Одразу зазначимо, що «подоляни» виступала експериментальним складом. Студентська ж команда готується до старту чемпіонату України серед вищих навчальних закладів, який стартує наступного тижня.

М’ячі за команду ТНПУ забили: Володимир Мостовий («Колос» Бучач), Максим Яцків («Галич» Збараж) та Денис Боднар (ФК «Іванівка»).

Студентська команда виступала в такому складі: Загурський Дмитро, Чубатий Арсен, Милян Віталій, Чорній Віктор, Зиско Артем, Дишлюк Володимир, Мостовий Володимир, Ландяк Микола, Ласий Андрій, Купчак Михайло, Яцків Максим.

На заміну виходили: Літус Андрій, Боднар Денис, Мошовський Марʼян, Іванюк Олександр, Садовський Василь, Рупа Андрій, Кузняк Віталій.

gazeta1