На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ відбулося дійство «Все починається з краси!» (ФОТО)
На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ

відбулося дійство

«Все починається з краси!»

20 жовтня на хіміко-біологічному факультеті відбулося дійство «Все починається з краси!», метою якого було створення комфортного освітнього середовища для здобувачів освіти та формування їх біоетичного світогдяду.

ого організували студенти СОБХ-31 групи під керівництвом проф. Степанюк А. В. Учасники візуалізували своє уявлення про красу в картинах епохи Відродження і в світлинах своїх домашніх улюбленців та презентували їх для публічного розгляду.

Своїми знаннями і емоціями чудові здобувачі освіти поділилися з допитливими студентами факультету та університету.

Ось ми які! «Щасливий той, хто може розгледіти красу в звичайних речах, там, де інші нічого не бачать» (Каміль Піссарро)

Ділимося досвідом

Залишаємо свій слід

Усі ще раз переконалися в тому, що краса врятує кожного з нас і весь світ, загалом. Позитивні емоції отримали усі!

Проф. Степанюк А. В.