Зустріч із відомим вчителем-методистом на факультеті філології і журналістики ТНПУ (ФОТО)

Зустріч із відомим вчителем-методистом

на факультеті філології і журналістики ТНПУ

Тиждень кафедри української та зарубіжної літератур і методик їх навчання наповнений багатьма заходами.

19 жовтня на факультеті філології і журналістики відбулась зустріч студентів ІІ, ІІІ курсів та студентів-магістрів з Ганною Новицькою, учителем української мови і літератури, інтегрованого курсу «Мистецтво», медіаосвіти, учителем-методистом, завідувачем кафедри гуманітарного циклу, заступником директора з навчально-виховної роботи Миколаївського ліцею № 2, лауреатом усеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015» у номінації «Українська мова та література», координатором всеукраїнського експерименту з упровадження медіаосвіти в освітній процес закладів загальної середньої освіти, експертом-практиком у галузі медіаосвіти міжнародного проекту «Медіанавігатор», членом журі IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, членом журі ІІ-IV етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Т.Г.Шевченка.

Педагог провела зі студентами два нетрадиційні уроки з української мови та української літератури. Тим самим поділилась своєю методикою, яка, за її словами, ґрунтується на любові.

Ганна Новицька декламує поезію

Студенти та викладачі на зустрічі з Ганною Новицькою

«Я все починаю з любові» - наголосила пані Ганна. Цікавий підхід до планування уроків та нові методи, форми роботи мали можливість почерпнути майбутні вчителі.

Ганна Новицька своїм прикладом довела, що педагогічна майстерність та педагогічна творчість (педагогічне новаторство) — те, що потрібно сучасному вчителю

Наталія Русланівна Грицак висловлює слова подяки Ганні Новицькій

Зустріч надихнула студентів-філологів на майбутню педагогічну працю. Щиро вдячні пані Ганні за те, що змогла завітати у Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Грицак Наталія Русланівна

Гудз Марія Степанівна