V Крайовий форум освітян у ТНПУ. Секція «Дошкільна і початкова освіта в умовах викликів сьогодення»  (ФОТО)
V Крайовий форум освітян у ТНПУ

Секція «Дошкільна і початкова освіта
в умовах викликів сьогодення»

У рамках V Крайового форуму освітян «Освіта – енергія майбутнього», що проходив 22 жовтня в ТНПУ секцію «Дошкільна і початкова освіта в умовах викликів сьогодення» представляли чотири спікерки.

Проф. Олександра Янкович окреслила основні напрями лісової дошкільної освіти в Україні, назвала переваги такої взаємодії із дітьми, проаналізувала зміст поняття «педагогіка калабані».

Проф.О.Янкович про лісову дошкільну освіту

Учитель-методист ТЗШ I-IIIст. №14 ім. Б. Лепкого Ірина Галущак презентувала багатий інноваційний досвід як педагог Нової української (початкової) школи: напрями використання ІКТ на уроках, інтегрований підхід у формуванні комунікативної компетентності учнів, організація проєктної діяльності тощо. Поділася етапами індивідуального освітнього маршруту професійного зростання.

Учитель-методист І.Галущак ділиться своїм досвідом

Індивідуальний освітній маршрут (автор Ірина Галущак)

Цікавою була доповідь доц. Надії Васильківської про методичні можливості використання інтелектуальних карт в початковій школі на уроках мовно-літературної освітньої галузі. Спікерка назвала принципи побудови ментальних карт, освітні переваги.

Про ментальні карти з доповіді Н.Васильківської

Детально проаналізувала педагогічні умови індивідуалізації інклюзивного навчання в початковій ланці освіти к. пед. н. Наталія Ратушняк, навела наочні приклади облаштування класних кімнат відповідно до вимог навчання дітей з особливими освітніми потребами.

Н.Ратушняк розповідає про особливості інклюзивного навчання в початковій школі

Висловлюємо вдячність організаційному комітету форуму за можливість професійної комунікації між різними учасниками освітнього процесу.

Модератори секції
«Дошкільна і початкова освіта в умовах викликів сьогодення» –
Ольга ТУРКО, Юлія ПЕТРИЦА