V Крайовий форум освітян у ТНПУ. Цифрові технології для реалізації SMART-освіти (ФОТО)

V Крайовий форум освітян у ТНПУ

Цифрові технології для реалізації
SMART-освіти

У неділю 22 жовтня 2023 р. в рамках Крайового форуму «Освіта – енергія майбутнього» відбулося засідання секції «Цифрові технології для реалізації SMART-освіти», яку провели викладачі кафедри комп’ютерних технологій.

З вітальним словом до учасників звернувся в.о.зав. кафедри комп’ютерних технологій к.т.н., доцент Ю.П.Франко. Юрій Павлович розкрив основні аспекти застосування цифрових технологій для реалізації освітніх завдань у розбудові SMART суспільства.

Доповідь Ю.П. Франка

Слухачів семінару зацікавив майстер клас к.пед.н. С.В.Козіброди щодо створення об’єктів доповненої реальності та застосування AR технологій в освіті.

Цікавою була розповідь к.пед.н. С.В.Мазура про особливості використання спеціалізованих платформ у робототехніці для навчання студентів та школярів.

Демонстрація моделювання робототехнічних систем

Демонстрація AR моделей

Також молоді науковці продемонстрували можливості використання віртуальних окулярів для унаочнення дидактичного матеріалу, застосування документ-камери та власних розроблених макетів «розумних» систем.

Робота з об'єктами віртуальної реальності

На завершення учасники форуму поділилися враженнями та висловили сподівання щодо до подальшої плідної співпраці у педагогічній діяльності.

Цифрові технології для реалізації SMART-освіти

Доцент, к.т.н. Луцик І.Б.