ЗМІ про нас. Учні ТНПУ ім.В.Паращука відвідали хіміко-біологічний факультет ТНПУ ім.В.Гнатюка ЗМІ про нас

Учні ТНПУ ім.В.Паращука відвідали

хіміко-біологічний факультет

ТНПУ ім.В.Гнатюка

16.10.23 р. учні 21- АО та 31 – АО груп під керівництвом викладача Боднар І.В. відвідали хіміко-біологічний факультет ТНПУ ім. В.Гнатюка. На цій екскурсії здобувачі освіти мали змогу більш детально ознайомитись із сучасною наукою.

Учні з цікавістю розглядали рослини, які живуть у пробірці за методикою “in vitro” та зовсім не потребують грунту; випробували свої знання на інтерактивному планшеті 3-D організму людини; пройшли стежками Біблійного саду, висадженого студентами та викладачами факультету,ознайомились з рослинами,що згадуються у Святому Писанні.

Найцікавішим моментом екскурсії був зоологічний музей, у якому учні побачили практично усю фауну нашої України. Макети тварин, колекції комах, вологі препарати плазунів вразили своєю різноманітністю.

Цікавим закінченням екскурсії було розглядання препаратів під світловим мікроскопом. Зокрема ,присутні побачили голочки кропиви дводомної, яка нас жалить, волохатість внутрішньої частинки листочка яблуні домашньої, а також рух одноклітинних тварин у дощовій воді.

Екскурсія була дуже інформативною та пізнавальною,цікавою та захоплюючою.

Терноільське вище професійно-технічне училище ім.В.Паращука