Студентів ТНПУ запрошують отримати річну стипендію від програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука

Студентів ТНПУ запрошують отримати

річну стипендію від програми «Завтра.UA»

Фонду Віктора Пінчука

23 жовтня 2023 року Фонд Віктора Пінчука розпочав 18-й конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA».

До участі у конкурсі запрошуються студенти українських ЗВО – університетів, академій та інститутів будь-якої форми власності, 3 – 6 курсів денної форми навчання (бакалаврат та магістратура), громадяни України, віком до 35 років включно.

Ключові вимоги до аплікантів:

ü  оригінальність ідей щодо фахового поля дослідження, які обґрунтовуються в конкурсній роботі;

ü  активна позиція та досвід у реалізації громадських, соціальних або волонтерських проєктів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;

ü  мотивація до особистісного та професійного росту;

ü  лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

Якщо ти студент 3-6 курсу денної форми навчання українського ЗВО, тоді подавай заявку на конкурс до 30 листопада 2023 року на сайті zavtra.in.ua

Переможці отримують:

3 727 гривень  щомісяця протягом року

членство у найбільшій мережі талановитої молоді в Україні

участь у онлайн та офлайн  заходах (форумах, публічних лекціях, таборах, тренінгах і т.д)

експертну, фінансову та інформаційну підтримку

досвід волонтерства на важливих світових подіях

Детальна інформація та подача заявок на сайті програми https://zavtra.in.ua/ з  23 жовтня до 30 листопада  2023 року.

Ми прагнемо аби якомога більше талановитих студентів дізналися про конкурс, а найсильніші отримали стипендію, стали частиною спільноти молодих лідерів та отримали можливості від Фонду Віктора Пінчука.

Ольга Бабич,

менеджер проекту

«Завтра.UA»,

БО «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива»