На заняття до студентів ТНПУ завітали учителі-тренери НУШ (ФОТО)

На заняття до студентів ТНПУ

завітали учителі-тренери НУШ

25 жовтня 2023 р. на занятті з курсу «Технології навчання математичної освітньої галузі в початковій школі» (другий (магістерський) рівень вищої освіти), спеціальність 013 Початкова освіта) виступили учителі-тренери НУШ – Наталія Флінта, Наталія Кордуба, Ірина Вінніцка. Цей курс викладає директор департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти Ольга Зіновіївна Хома.

Наталія Флінта, учитель початкових класів Збаразького ліцею № 1, співрозробник у 2016 р. Державного стандарту початкової освіти, розповіла про використання ігрових технологій, квестів, технологій формування критичного мислення на уроках математики. Наголосила на важливості забезпечення зв’язку математики із життям.

Про орієнтири для вчителя розповідає Наталія Флінта

Наталія Кордуба – учитель початкових класів Тернопільської початкової школи «Ерудит» – представила цілий калейдоскоп інновацій. Це і педагогіка здивування, і арт-математика, і скринька радості, і рекламні плакати чисел тощо. Учитель цікаво розповіла про використання на уроках математики проєктних технологій, описала мистецтво маленьких кроків на шляху до успіху.

Наталія Кордуба рекомендує студентам реалізовувати педагогіку здивування

Студенти аналізують риси сучасних дітей разом з Наталією Кордубою

Учитель початкових класів Тернопільської ЗОШ № 14 ім.Б.Лепкого Ірина Вінніцка представила способи застосування ТРВЗ, математичний фітнес,  математичний тренажер, фліп-уроки та інші цікавинки.

Ірина Вінніцка ділиться зі студентами математичними «родзинками»

Учителі зі студентами підводять підсумки, якою має бути вчителька НУШ

У виступах учителів відчувалася велика любов до учнів та до педагогічної діяльності. Педагоги переконували студентів, що необхідно розвивати в учнів гнучкі навички, зокрема 4k і завжди бути готовими до змін, зрештою, учні також постійно змінюються.

Янкович Олександра –
завідувач кафедри педагогіки і методики

початкової та дошкільної освіти ТНПУ