Академічна родина ТНПУ вітає ректора проф.Богдана Буяка з Днем народження!

Академічна родина ТНПУ

вітає ректора проф.Богдана Буяка

з Днем народження!

Вельмишановний Богдане Богдановичу!

Академічна родина  Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка щиросердечно вітає Вас з Днем народження!

У цей радісний день  дозвольте побажати Вам міцного здоровя і наснаги, невичерпного оптимізму,  благополуччя і гармонії, небесного благословення і всіх земних щедрот!

вітання

Вашу місію як очільника найкращого педагогічного університету, провідного науковця, досвідченого освітянина, талановитого організатора, улюбленого викладача, доброго наставника, щирого друга важко переоцінити.

Дякуємо Вам за Вашу унікальну здібність усюди встигати, знаходити з усіма спільну мову і конструктивні рішення, за розвиток прогресивних ідей і втілення сміливих планів, за всебічну підтримку благодійності, ЗСУ, волонтерства!

Нехай кожен день Вашого нового  особистого року буде сповнений гідних справ та успіхів, вагомих досягнень і здобутків на благо університету і України!

Щастя Вам на многая і благая літа!

Ви – найкращий, а ми з Вами!

Ваш ТНПУ

квіти