Чергова профорієнтаційна екскурсія на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ (ФОТО)

Чергова профорієнтаційна екскурсія

на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ

Днями на хіміко-біологічному факультеті відбулася чергова профорієнтаційна екскурсія. Цього разу на факультет завітали учні Тернопільської гімназії №30 разом з учителькою хімії Людмилою Важельською та учителькою біології Наталією Карпунь.

Під час екскурсії відбулося «живе» спілкування учнівської молоді з деканом факультету проф. Оксаною Боднар, викладачами: доц. Наталією Герц, доц. Іриною Чень, доц.Наталією Москалюк, аспіранткою Христиною Колісник і студентами Христиною Полянською, Христиною Підгірною і Наталею Жизномірською.

Відвідувачі жваво цікавилися переліком спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, професіями, які вони можуть обрати після навчання. Екскурсійній групі показали зоологічний музей, аудиторії та науково-дослідні лабораторії факультету.

Учні із зацікавленням розпитували про колекції музею, роботу приладів та анатомічного стола, самостійно попрацювати з мікроскопами, виготовили тимчасові мікропрепарати і на згадку зробити світлини з «скелетом» в лабораторії анатомії людини тощо.

Доц. Ірина Чень демонструє роботу анатомічного стола.
Доц. Ірина Чень демонструє роботу анатомічного стола

Об'єкти дослідження у лабораторії екологічної біотехнології

Світлина на згадку у зоологічному музеї

Спільне фото у стінах ТНПУ

По завершенні екскурсії, учні висловили слова вдячності та пояснили, що після отриманого досвіду їм буде цікавіше здобувати і теоретичні знання з біології та хімії.

Доц. Наталія Москалюк