Конференція в ТНПУ отримала високу оцінку д-ра Елісон Проулз з партнерського Вустерського університету (ФОТО)

Конференція в ТНПУ отримала високу оцінку

д-ра Елісон Проулз

з партнерського Вустерського університету

Приємно отримувати позитивний зворотній зв'язок від іноземних запрошених гостей конференції, яка відбулася 19 жовтня 2023 року. Зокрема, Доктор Елісон Проул (Dr Alison Prowle) з Університету Вустеру (Вустер, Велика Британія) взяла участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Аксіопсихологічні вектори розвитку освіти» з нагоди 25-річчя кафедри психології розвитку та консультування та поділилася своїми враженнями на сторінці LinkedIn https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7121055808800317443/?origin=SHARED_BY_YOUR_NETWORK

Доктор Проул виступила з доповіддю на тему «Підхід опори на сильні сторони до підтримки сімей у скрутному становищі».

Відгук Доктор Проул на сторінці LinkedIn

Доктор Елісон Проул є старшим викладачем кафедри дітей та сімей Університету Вустера. Вона викладає за низкою програм, спеціалізуючись на ранньому втручанні, несприятливому досвіді дитинства, торгівлі людьми та вимушеній міграції, а також підтримці сім’ї на основі міцності. До вступу в науку доктор Елісон багато працювала в галузі освіти, розвитку громади та соціальної допомоги, останнім часом обіймаючи посаду керівника відділу профілактичних служб для дітей, молоді та сімей місцевої влади Уельсу.

Місіс Елісон є співавтором книги «Змінити ситуацію з дітьми та сім’ями»; переосмислення ролі практикуючого (Palgrave, 2020) і нещодавно опубліковану «Практику, засновану на силі» з дітьми та сім’ями (Critical Publishing, 2023). У 2024 та 2025 роках планується видання двох наступних книг: «Терапевтичні підходи до підтримки дітей і сімей» і «Розуміння дитячої бідності».

Поточні дослідницькі інтереси Елісон зосереджені на підтримці сімей, які стикаються з труднощами, і підготовці дітей і сімей до розробки практичних рішень, які базуються на травмах і на основі сил. Вона також бере участь у довгостроковому дослідженні спостереження за дітьми з обмеженими можливостями під час переходу до дорослого життя.

Також запланована подальша співпраця з кафедрою психології розвитку та консультування: гостьова лекція для студентів-психологів та спільні дослідження.

Асистент кафедри
психології розвитку та консультування