Студенти факультету філології і журналістики ТНПУ склали Національний тест із медіаграмотності (ФОТО)

Студенти факультету
філології і журналістики ТНПУ
склали
Національний тест із медіаграмотності

У середу, 25 жовтня, студенти факультету філології та журналістики ТНПУ мали можливість пройти Національний тест із медіаграмотності, який організований проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики. Тривалість тесту – 45 хвилин.

Участь взяли понад 30 здобувачів вищої освіти. Вони поставили перед собою ціль: зрозуміти чи під силу їм буде розпізнати фейкові канали інформації.

Проходження тесту ініціювала завідувачки кафедри журналістики Поплавська Наталія Миколаївна.

Студенти в очікуванні того, коли Національний тест з медіаграмотності відкриється

Під час складання тесту

Студенти філології та журналістики складають тест із медіаграмотності

Правильні відповіді та коментарі до тесту будуть опубліковані у четвер 26 жовтня. Сертифікати отримають лише «Гуру медіаграмотності», які набрали відповідну кількість балів (30–34). Інформацію опублікують у соціальних мережах та на сайті Фільтр.

«Я рада, що мені випала можливість пройти тестування, адже було надзвичайно цікаво дізнатися свої знання з медіаграмотності», – поділилася враженнями студентка групи Ж-14 Нагорна Анастасія.

Схвальними відгуками ділиться також і студентка Тихонюк Дарія: «Це був цікавий experience. Мені сподобалось усе, від організації тестування до його дизайну, особливо маленькі жарти, які додали барв. Я рада, що долучилася до проєкту та можливо стала «гуру» медіаграмотності».

Студентка першого курсу
спеціальності Журналістика