ЗМІ про нас. На базі ТНПУ провели заняття для студентів Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола (ФОТО) ЗМІ про нас

На базі ТНПУ провели заняття

для студентів Галицького коледжу

імені В'ячеслава Чорновола

Для студентів спеціальності "Геодезія та землеустрій" проведено практичне заняття з дисципліни "Основи грунтознавства і геології" на базі геологічного музею географічного факультету ТНПУ.

Під час проходження заняття студенти ознайомилися з колекцією музею, яка налічує понад 1200 зразків мінералів, гірських порід та скам'янілих решток рослинного і тваринного світу, що населяли нашу планету тисячі і мільйони років. Здобувачі освіти розглянули зразки мінералів, а особливу увагу зосередили на осадових породах, що є основою грунтотвірних процесів; оглянули різні види вапняків, пісковики та лесоподібні суглинки.

Фото в музеї на згадку

До вашої уваги більше світлин

Дякуємо викладачу Богдану Гавришку за проведене практичне заняття та співпрацю.

Світлана Добровольська,
Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола