Студенти ТНПУ запустили цикл інтерв’ю під назвою «Мова – душа нації» (ФОТО)

Студенти ТНПУ запустили цикл інтерв’ю

під назвою «Мова – душа нації»

У межах тижня кафедри української мови та славістики студенти групи СОУМ-11 разом із викладачем Н. Матвеєвою запустили цикл інтерв’ю під назвою «Мова – душа нації», присвячений Дню української писемності та мови.

Студенти запитували своїх колег та викладачів ТНПУ ім. В. Гнатюка про те, що для них означає рідна мова, з чим вона асоціюється, а також чи є мова засобом ідентифікації зі своєю нацією.

Семенець Валерія та Мартинюк Ангеліна розпочинають цикл інтерв'ю Мова - душа нації
Семенець Валерія та Мартинюк Ангеліна розпочинають цикл інтерв'ю "Мова - душа нації"

Савчак Галина бере інтерв'ю в декана хіміко-біологічного факультету професор Оксани Боднар

Львова Кароліна бере інтерв'ю в студента ТНПУ

Маланій Анастасія бере інтерв'ю в студентів ТНПУ

Ткачук Анастасія запитує студента ТНПУ, що для нього рідна мова

З відеороботою можна ознайомитися на сторінці факультету філології і журналістики у фейсбуці.

Наталя Матвеєва,
асистент кафедри української мови та славістики