Зустріч з учнями Тернопільського ліцею №21  на факультеті філології і журналістики ТНПУ (ФОТО)

Зустріч з учнями Тернопільського ліцею №21

на факультеті філології і журналістики ТНПУ

На факультеті філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка триває тиждень кафедри української мови та славістики. Одним з найцікавіших заходів тижня була зустріч викладачів кафедри української мови та славістики з учителями та учнями 10-11 класів Тернопільського ліцею №21 (спеціалізованої мистецької школи імені І. Герети).

Вчителі Тернопільського ліцею №21 під час зустрічі з викладачами кафедри української мови та славістики

З вітальним словом перед гостями виступили декан факультету філології і журналістики Тетяна Пилипівна Вільчинська і завідувач кафедри української мови та славістики Галина Василівна Бачинська.

З вітальним словом виступила завідувач кафедри української мови та славістики

Під час зустрічі школярі отримали можливість поспілкуватися зі студентами та дізнатися багато корисної інформації і про навчання в університеті, і про цікаві моменти зі студентського життя. Захопливою для учнів частиною заходу стала інтелектуальна вікторина, організована філологами-третьокурсниками, та екскурсія університетом.

Учні Тернопільського ліцею №21 (спеціалізованої мистецької школи імені І. Герети) мали можливість поспілкуватися зі студентами-філологами

Викладачі факультету філології і журналістики завжди активно працюють у профорієнтаційній сфері та прагнуть поглиблювати співпрацю між ТНПУ та закладами середньої освіти. Дякуємо організаторам заходу  доценту кафедри української мови та славістики Гайді Ользі Мирославівні та завідувачу кафедри Бачинській Галині Василівні за чудову ініціативу, а також адміністрації та вчителям Тернопільського ліцею №21 (спеціалізованої мистецької школи імені І.Герети) за активну співпрацю.

Старший лаборант
кафедри української мови