Осіння школа бадмінтону для вчителів фізичної культури м.Тернопіль в ТНПУ
Осіння школа бадмінтону

для вчителів фізичної культури м.Тернопіль

в ТНПУ

Протягом останньої декади жовтня поки тривали канікули в школярів їх вчителі не гаяли час дарма, а підвищували професійну кваліфікацію - відвідали осінню школу бадмінтону. Захід організований факультетом фізичного виховання ТНПУ спільно з федерацією бадмінтону України.

Протягом тижня під керівництвом сертифікованого тютора «shuttle time» Андрія Огнистого вчителі мали змогу покращити свої технічні та тактичні навички гри у бадмінтон, ознайомитись з різновидами гри у бадмінтон, що представлені у новій модульній шкільній програмі, а саме:
- AirBadminton.
- Speedminton

Додатково вчителі фізичної культури ознайомились із Shuttle Time YL Course Presentation - програма молодіжного лідерства яка була розроблена, щоб надати школярам віком від 16 до 18 років можливість отримати досвід лідерства у спорті та бадмінтоні.

Семінар, який включає міжнародну сертифікацію від BWF, має на меті надати учням знання та підтримку, необхідні для проведення веселих, безпечних, інклюзивних та приємних років бадмінтону для груп учнів школи.

Такі заходи вже стали традиційними і якісно покращують рівень педагогічної майстерності вчителів фізичної культури міста Тернопіль.

Керівництво Тернопільського обласного відділення федерації бадмінтону України дякує консультанту Тернопільського комунального методичного центра Борису Климчуку за сприяння в організації і долученні до заходу міста.

Андрій Огнистий