На психолого-педагогічному відділенні ФПП ТНПУ провели благодійний ярмарок «Разом до Перемоги» (ФОТО)
 На психолого-педагогічному відділенні
ФПП ТНПУ
провели благодійний ярмарок

«Разом до Перемоги»

30 жовтня 2023 р., в Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка на факультеті педагогіки і психології, психолого-педагогічне відділення, відбувся благодійний ярмарок «Разом до Перемоги» на підтримку Збройних Сил України.

Маленькими кроками - до великих перемог

Долучилися до заходу активні студенти-волонтери спеціальності 231 «Соціальна робота» та викладачі кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності.

Студенти-волонтери з великою радістю долучилися до проодажі смаколиків

Викладачі кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності, студенти спеціальності 231 «Соціальна робота» беруть активну участь у благодійному ярмарку

Кожна група презентувала найрізноманітнішу та найсмачнішу домашню випічку. Панувала надзвичайно тепла і патріотично налаштована атмосфера.

Завжди приємно робити добрі справи

Отже, спільними зусиллями було зібрано 13 тис. 583 грн. Ці кошти будуть передані на Добровольчий розвідувальний батальйон «Сонечко».

Отримані кошти будуть передані на Добровольчий розвідувальний батальйон «Сонечко»

Ми дякуємо кожному, хто долучився до нашої благодійної справи. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Разом ми – сила!

Разом ми – непереможні!

Слава Україні! Героям Слава!

Керівник Клубу соціальних ініціатив та

волонтерства ТНПУ ім. В. Гнатюка

доцент кафедри соціальної роботи та

менеджменту соціокультурної діяльності