Запрошуємо на навчання в магістратуру
Пізня осінь - не привід для негативного настрою, а можливість здійснити позитивні зміни у своєму житті, зокрема вступити до закладу вищої освіти для того, щоб здобути актуальну професію, отримати хороший досвід і стати частиною великої і дружньої академічної спільноти найрейтинговішого університету України, оскільки Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка оголошує додатковий набір на навчання для здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти на вакантні місця ліцензійного обсягу.

Додатковий набір триватиме протягом 6-10 листопада 2023 р.

Детальна інструкція щодо створення електронного кабінету та подачі заяв на вступ доступна за покликанням.

Нагадуємо, що цьогоріч необхідною умовою вступу в магістратуру є результат ЄВІ (лише для вступників на основі ОС "Бакалавра") та фахове вступне випробування.

На спеціальності з особливою підтримкою вступ відбувається за підсумками розгляду мотиваційних листів. Увесь перелік цих спеціальностей тут.

Вимоги до мотиваційних листів доступні за покликанням.

Увесь перелік освітніх програм за якими оголошується додатковий набір - тут.

Тому не втрачайте можливості здійснити позитивні зміни у своєму житті і ще цього року стати частиною університетської спільноти #ТНПУ.

З усіх питань додаткового набору запрошуємо звертатись на гарячу інформаційно-консультаційну лінію Приймальної комісії #ТНПУ:
Тел. (098) 416-65-93 + viber
Тел. (063) 952-00-05 + telegram