ТНПУ ім.В.Гнатюка - лідер  серед закладів вищої освіти України за кількістю працевлаштованих випускників
ТНПУ ім.В.Гнатюка - лідер
серед закладів вищої освіти України
за кількістю працевлаштованих випускників

ТНПУ ім. В. Гнатюка посів друге місце серед закладів вищої освіти України за кількістю працевлаштованих випускників у закладах загальної середньої та професійної освіти, що отримають одноразову адресну грошову допомогу.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 1342 від 2 листопада 2023 року Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка посів друге місце серед закладів вищої освіти України за кількістю працевлаштованих випускників у закладах загальної середньої та професійної освіти, що отримають одноразову адресну грошову допомогу.

Щорічно високого результату вдається досягти завдяки налагодженню дієвих зв’язків університету з роботодавцями та випускниками щодо сприяння працевлаштуванню. Зусиллями адміністрації університету, навчально-наукового центру якості освіти, бухгалтерії, які проводять цілеспрямовану роботу щодо забезпечення першим робочим місцем випускників та конкурентоспроможності на ринку освітніх послуг.

Навчально-науковий центр якості освіти ТНПУ