Лекційне заняття «Архітектурні стилі Тернополя»  проведено у формі екскурсії містом для студентів інженерно-педагогічного факультету ТНПУ (ФОТО)

Лекційне заняття
«Архітектурні стилі Тернополя»
проведено у формі екскурсії містом
для студентів інженерно-педагогічного
факультету ТНПУ

Студенти першого курсу освітніх програм «Професійна освіта (Будівництво та зварювання)» і «Середня освіта (Трудове навчання та технології, фізична культура)» інженерно-педагогічного факультету в рамках вивчення історії науки, техніки та будівництва ознайомилися з архітектурними пам’ятками Тернополя із залученням екскурсовода.

Збір студентів для ескурсії

Студенти слахають ескурсовода

Історичний макет міста Історичний макет міста

Здобувачі освіти дізналися про таємниці Тернопільського замку, спустилися в підземелля, розглянули бронзовий макет центральної частини міста Тернополя початку XX ст., який відображає cтарий Тернопіль (1910–1930-их років) у масштабі 1:300, піднялися на дзвіницю Катедрального собору, а також ознайомилися з архітектурними особливостями інших споруд.

Вхід у підземелля

Ознайомлення з дзвіницею

Віктор Борисович Сопіга,
афедра сфери обслуговування, технологій та охорони праці