Академічна мобільність з Університетом Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща)

Академічна мобільність

з Університетом Яна Длугоша в Ченстохові

(Республіка Польща)

До уваги здобувачів вищої освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка ОР бакалавр (2,3 року навчання) та ОР магістр (1 року навчання).

Оголошується черговий прийом заявок на 3-місячне стажування в Університеті Яна Длугоша в Ченстохові (UJD) на літній семестр 2023/24 н. р.

До участі у відборі на академічну мобільність запрошуються студенти таких спеціальностей: журналістика, англійська, німецька, польська філологія, філософія, історія, біологія, хімія, фізика, інформатика, математика, фізичне виховання, фізична реабілітація, дизайн, музичне мистецтво.

З переліком спеціальностей, які пропо
нує Університет Яна Длугоша можна ознайомитися тут:

Wykaz kierunków_staże_UJD-LATO_23-24

Тривалість стажування з 01.03.2024 р. до 31.05.2024 р.

Кожен учасник академічної мобільності повинен мати достатні знання польської мови (мінімальний рівень B1, бажано рівень B2). Також учасник має можливість скористатися факультативним інтенсивним курсом польської мови під час стажування. Курс платний, вартість залежить від кінцевої кількості слухачів.

Навчання в UJD безкоштовне. Транспортні витрати, медичне страхування, харчування, проживання – за кошти студенів. Вартість проживання в студентському гуртожитку- 490 злотих/місяць/особа. (є можливість обґрунтувати знижку).

ТНПУ подає список кандидатів, а відбір стажистів проводить приймаючий Університет Яна Длугоша.

Прохання охочим взяти участь в 3-місячному стажуванні зголоситися до 09 грудня 2023 р. (включно), вписати свої персональні дані в Таблиця (зразок додається) і надіслати її на електронну адресу навчально-наукового центру міжнародної освіти та співробітництва fro@tnpu.edu.ua (в полі «тема» вказати Мобільність UJD_прізвище).

Результати відбору повідомимо після погодження з факультетами UJD.

Навчально-науковий центр

міжнародної освіти та співробітництва