Гостьова онлайн-лекція викладачів ТНПУ у Вустерському університеті (Велика Британія) (ФОТО)

Гостьова онлайн-лекція викладачів ТНПУ

у Вустерському університеті

(Велика Британія)

Продовжується співпраця ТНПУ з Вустерським Університетом.

12 грудня 2023 р. відбулася онлайн лекція «Інклюзія в Україні: погляди, законодавство, освітні практики, виклики» викладачів ТНПУ Ольги Дацків та Ірини Шульги для студентів бакалаврату Вустерського університету на запрошення керівника курсу «Особливі освітні потреби, інвалідність і інклюзія» доктора Александри Суелл.  Фото на заставці - Лекція для працівників і здобувачів освіти Вустерського університету.

На лекції були розглянуті такі питання: історія впровадження інклюзії в Україні, законодавча база інклюзії, рівні підтримки осіб з особливими освітніми потребами, діяльність інклюзивно-ресурсних центрів, виклики, зумовлені військовою агресією проти нашої держави і важливість міжнародної підтримки. З особливою увагою студенти слухали інформацію про діяльність та ініціативи інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ, презентовану методистом центру Іриною Шульгою.

Законодавча політика щодо впровадження інклюзивної освіти в нашій країні

Коротко про ТНПУ для слухачів лекції

Коротко про ТНПУ для слухачів лекції Презентація діяльності інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ
Презентація діяльності інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ

Міжнародна діяльність інклюзивно-ресурсного центру

Говоримо про виклики в умовах війни

Лектори відповідали на запитання віртуальної аудиторії, заохочували студентів до обговорення питань, пов’язаних з упровадженням інклюзії в час війни.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчати і обмінюватися професійним досвідом!

Ольга Дацків