Еразмус + в Ясському університеті Александра Іоана Кузи (Румунія)

Еразмус + в Ясському університеті

Александра Іоана Кузи

(Румунія)

До уваги студентів 2, 3 року навчання ОР Бакалавр, 1 року навчання ОР Магістр! Відкрито конкурс на участь у програмі академічної кредитної мобільності Еразмус + в Ясському університеті Александра Іоана Кузи (Румунія) на літній семестр 2023/2024 н.р.

У конкурсі можуть брати участь студенти таких факультетів: факультет іноземних мов (англійська філологія, переклад), факультет філології і журналістики (журналістика), фізико-математичний факультет (інформатика, математика, фізика), географічний факультет, історичний факультет( історія та археологія, філософія, релігієзнавство), хіміко-біологічний факультет (хімія, біологія та здоров’я людини), інженерно-педагогічний факультет (комп’ютерні технології), факультету фізичного виховання.

Для іноземних студентів пропонуються такі курси

Від нашого університету передбачається 1 грантове місце на семестрове навчання

Тривалість літнього семестру 26 лютого – 30 червня 2024 року.

Фінансове забезпечення – щомісячна стипендія в розмірі 1050 євро.

Необхідні для подачі документи:

• Скан першої сторінки закордонного паспорта

• Мотиваційний лист ( 200-250 слів англійською мовою)

• Довідка з місця навчання українською мовою (в деканаті)

• Сертифікат про підтвердження знання англійської мови не нижче рівня В2, виданий навчально-науковим центром міжнародної освіти та співробітництва ТНПУ*

*Для цього необхідно завчасно зареєструватися за Посиланням. Дата проведення тесту (аудіювання, використання мови, читання, говоріння) – 04січня 2024 р., місце та час – буде повідомлено пізніше. Просимо звертатися тим студентам, хто володіє англійською мовою вище середнього рівня, а середній академічний бал   не нижче 85 балів за рейтингом.

Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі «тема» вказати Еразмус+Ясси_прізвище) на адресу навчально-наукового центру міжнародної освіти та співробітництва: fro@tnpu.edu.ua

Кінцевий термін подачі документів
11 січня 2024 року (до 23:59)

Подані документи розглядатиме конкурсна комісія, після чого студенти будуть повідомлені про результати.

За детальнішою інформацією звертайтеся до навчально-наукового центру міжнародної освіти та співробітництва (гуртожиток №2) або за електронною адресою:
fro@tnpu.edu.ua

ВАЖЛИВО! У зв'язку із введенням в Україні воєнного стану участь студентів чоловічої статі неможлива через обмеження для виїзду за кордон.

Навчально-науковий центр
міжнародної освіти та співробітництва