Грантова можливість від Шведського інституту для науковців ТНПУ

Грантова можливість

від Шведського інституту

для науковців ТНПУ

Шведський інститут пропонує шведським організаціям та їхнім партнерам в Україні гранти для спільної реалізації проєктів, спрямованих на відновлення, підтримку реформ та інтеграції України в ЄС у таких сферах, як інклюзивний економічний розвиток, підприємництво та торгівля, права людини, демократія, верховенство права, гендерна рівність.

Підтримку можна отримати на 1) налагодження співпраці і проведення пілотних досліджень; 2) проєкти співпраці і розвитку потенціалу українських партнерів і цільових груп; 3) створення і проведення тематичних тренінгів для цільових груп, які стимулюватимуть реформи й інтеграцію України в ЄС.

Дедлайн: 15 травня 2024 р.

Якщо у вас є ідея проєкту і готовність комунікувати англійською мовою, ННЦ проєктної та науково-технічної діяльності може допомогти з пошуком партнера.

Навчально-науковий центр проєктної

та науково-технічної діяльності