Студентка ТНПУ спілкується з молодими підприємцями Тернополя у власному подкасті (ФОТО)

Студентка ТНПУ спілкується

з молодими підприємцями Тернополя

у власному подкасті

Студентка факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Катерина Магула у межах бакалаврської роботи створює аудіо та відеоподкасти. Їх дівчина публікує на двох платформах: YouTube та SoundCloud. Наразі готові п'ять випусків проекту, з яких чотири у форматі аудіо та один у відеоформаті.

Назва проекту студентки — "Більше, ніж бізнес". У цих подкастах Катерина спілкується з молодими підприємцями Тернопільщини, які розпочали власний бізнес під час повномасштабного вторгнення РФ. За словами дівчини, вона обрала таку тему для роботи, оскільки має багато друзів та знайомих молодого віку, які ризикнули розпочати власний бізнес навіть у таких складних умовах. Керівником роботи студентки є кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка кафедри журналістики Тетяна Василівна Решетуха.

Процес редагування подкасту разом зі звукорежисером

Заставка випуску подкасту
Заставка одного з випусків подкасту

"Наразі у мене вже є п'ять готових випусків. Серед них розмова з музикантом Маріо Сколіо, який відкрив свою музичну студію. Також я вже спілкувалася з власниками танцювальної студії, засновником студії йоги, власницею салону краси і засновником масажної студії. Підготовка до запису мені не дається важко, оскільки я повністю включена в процес і розмова з героями цікава особисто мені, як для журналістки, так і для людини. Найскладнішим етапом, напевно, є пошук героїв і усунення усіх недоліків перед публікацією", — поділилась Катерина.

Кадр зі зйомок 5-го випуску

Героїв для подкасту студентка знаходить серед своїх знайомих або в соціальних мережах. Вона контактує з ними, домовляється про зустріч, складає сценарій та запитання для запису. Безпосереднє створення подкасту відбувається у професійній студії звукозапису, а зі зйомкою та монтажем Каті допомагає її команда. Як каже сама дівчина, складно робити все самій, тим більше інші люди можуть подивитися на роботу з іншого кута зору і допомогти виправити недоліки.

Найближчим часом  студентка планує випустити ще два подкасти у відеоформаті.

Посилання на подкаст на платформі SoundCloud:

Посилання на подкаст на платформі YouTube:

Ангеліна Ключка