Юні представники КДЮСШ з водних видів спорту мали можливість перевірити свою загальнофізичну підготовку та дізнатись більше про ТНПУ ім. В. Гнатюка

Юні віндсерфінгісти та веслувальники – вихованці Тернопільської КДЮСШ з водних видів спорту, стали учасниками змагань із загальнофізичної підготовки та спортивних ігор «OLYMPICLAB». Такий захід відбувся у спортивних залах Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, який виступив співорганізатором дійства. Передувала спортивним випробуванням вступна частина, під час якої головний суддя змагань - доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту ТНПУ, кандидат педагогічних наук, доцент, майстер спорту з греко-римської боротьби Сергій Корнієнко, розповів дітям про загальні та людські цінності, які необхідні у спорті – взаємовиручка і взаємопідтримка, уміння працювати в команді, віра у свої сили та наполегливість у здобутті результату, здатність переборювати труднощі та переконаність у перемозі.

Після цього головний суддя разом із тренерами юних спортсменів - Іриною Сінькевич та Олексієм Нижегородовим - провів розминку для учасників змагань, налаштувавши їх на активну спортивну діяльність. А дітям і справді потім довелося максимально «викластися», адже потрібно було показати свою підготовку у таких видах, як вис на перекладині на час, підйом тулуба за 60 секунд та згинання і розгинання рук в упорі лежачи. Хлопці та дівчата вболівали за своїх колег та активно підбадьорювали одне одного на найважчих, останніх спробах набрати найбільшу кількість повторень, необхідних для перемоги.

Наступною частиною змагань став турнір з волейболу, у якому перемогла команда веслувальників. В результаті усі учасники були нагороджені призами та сувенірами. Долучилась до заходу, взявши участь у церемонії нагородження, представниця Тернопільського обласного осередку НОК України Анастасія Гикава.

Окрім перевірки рівня загальнофізичної підготовки юних спортсменів та цікавої спортивної активності, загартування спортивного духу та сприяння здоровому способу життя, захід проводився з профорієнтаційною метою задля інформування школярів про ТНПУ та його перспективи в плані поєднання навчання та спортивної діяльності в майбутньому.

Організатори змагань висловлюють вдячність ректору ТНПУ ім. В. Гнатюка Богдану Богдановичу Буяку за надані спортивні зали та всебічну підтримку!

Доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту ТНПУ Сергій Корнієнко