Профорієнтаційна екскурсія на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ (ФОТО)

Профорієнтаційна екскурсія

на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ

18 березня 2024 р. у Тернопільському національному університеті імені Володимира Гнатюка на хіміко-біологічному факультеті відбулася зустріч з учнями сьомих і дев’ятих класів Тернопільської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 24.

Під час екскурсії представники факультету проводили бесіди з учнями, розкрили зміст спеціальностей, які можна отримати під час навчання на факультеті, ознайомили з вимогами, що ставляться професією до особистісних якостей людини та перспективою кар’єрного зростання. Отримана інформація дозволяє активізувати самовизначення школярів, розвивати пізнавальну активність та розширювати кругозір.

В ході зустрічі було продемонстровано навчальні, наукові лабораторії та спеціалізовані аудиторії де навчаються студенти факультету. Екскурсію в лабораторії анатомії людини проводили доцент кафедри загальної біології та методики її навчання Ірина Чень, в зоологічному музеї доцент кафедри ботаніки та зоології Наталія Москалюк,
кафедри хімії та методики її навчання ст.лаборанти Тетяна Скунць та Ірина Голодюк.

В хімічній лабораторії

В лабораторії анатомії людини

Традиційна світлина з скелетом

Традиційна світлина зі скелетом

Також
учні завітали на географічний факультет в геологічний музей, екскурсію провів доцент кафедри географії та методики її навчання Петро Демʼянчук.

В геологічному музеї

Запрошуємо усіх охочих, школярів та їхніх батьків на індивідуально-групові профорієнтаційні екскурсії.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися і працювати! Слава Україні! Героям Слава!

Студентки групи СОБХ-41
 Христина Білошицька,

Марія Юнко,

заст. декана з виховної роботи