Попередній захист дисертаційної роботи на кафедрі української мови та славістики ТНПУ (ФОТО)

Попередній захист дисертаційної роботи

на кафедрі української мови та славістики

ТНПУ

21 березня під час засідання кафедри української мови та славістики факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулася попередня експертиза дисертаційного дослідження Струганця Павла Борисовича, здобувача наукового ступеня доктора філософії.

Тема дисертаційної роботи – «Футбольний телерепортаж: типологія лексичних номінацій і текстових структур» - присвячена дослідженню важливості суспільної функції, яку виконує українська мова у новітньому масмедійному просторі під час російського вторгнення та потребі системного моніторингу якості усного мовлення у спортивній сфері.

Голова комісії  попореднього захисту д. ф. н., проф. Дребет В. В. та рецензент  д. ф. н., проф. Косович О. В.
Голова комісії попореднього захисту д.ф.н., проф.Дребет В.В. та рецензент д.ф.н., проф.Косович О.В.

Аспірант Струганець П. Б. під час  попереднього захисту дисертації
Аспірант Струганець П.Б. під час попереднього захисту дисертації

Викладачі кафедри української мови та славістики слухають презентацію дисертаційного дослідження аспіранта Струганця П. Б.
Викладачі кафедри української мови та славістики слухають презентацію дисертаційного дослідження аспіранта Струганця П.Б.

На засіданні виступили голова комісії з попереднього захисту – доктор філологічних наук, професор кафедри німецької мови та методики викладання німецької мови Дребет Віктор Васильович, рецензенти – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри романо-германської філології Косович Ольга Василівна та кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та славістики Бабій Ірина Михайлівна, а також науковий керівник аспіранта – доктор філологічних наук, професор, декан факультету філології і журналістики Вільчинська Тетяна Пилипівна.

Робота аспіранта викликала зацікавлення та спричинила активну дискусію серед присутніх. Викладачі кафедри та запрошені гості дали схвальну оцінку роботі, висловили зауваження і рекомендували роботу Струганця П.Б. до захисту на спеціалізованій вченій раді.

Кафедра української мови та славістики