Відбулося планове засідання науково-методичної ради ТНПУ (ФОТО)

Відбулося планове засідання

науково-методичної ради ТНПУ

21 березня 2024 року відбулося чергове  засідання науково-методичної ради Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Засідання розпочала голова ради, перший проректор Надія Дробик.
  Надія Дробик веде засідання науково-методичної ради

Основне питання порядку денного – наступність у проєктуванні контенту педагогічних практик здобувачів освіти.

наступність у проєктуванні контенту педагогічних практик Наступність у проєктуванні контенту педагогічних практик

Доповідач голова науково-методичної комісії хіміко-біологічного факультету, професор кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін Алла Степанюк. Мета виступу – обгрунтування інноваційних принципів, форм і методів конструювання та реалізації змістового контенту практичного компоненту професійної підготовки майбутніх учителів.

Доповідає професор Алла Степанюк

Анкетування
Аналіз анкетування

Учасники засідання науково-методичної ради

У другому питанні, за результатами обговорення членів науково-методичної ради, рекомендовано до розгляду вченої ради підручник та низку посібників, а також затверджено до друку науково-методичною радою методичні розробки науково-педагогічних працівників університету.

Дякуємо учасникам засідання за співпрацю.

Методист навчально-наукового центру якості,

секретар науково-методичної ради