Студенти ТНПУ – майбутні психологи – учасники тренінгу «Youth Connect for Ukraine» (ФОТО)
Студенти ТНПУ – майбутні психологи –

учасники тренінгу

«Youth Connect for Ukraine»

У березня ми, група студентів першого курсу – майбутніх психологів,  мали можливість  взяти участь у програмі «Youth Connect for Ukraine», яку організував наш університет за підтримки   Центру Науки міста Тернополя.

Одним із найцікавіших аспектів програми було вивчення ненасильницького спілкування. Ми дізналися, як ефективно взаємодіяти з іншими людьми, вирішувати конфлікти без насильства та будувати гармонійні стосунки. Завдяки створеній дружній і комфортній атмосфері, ми разом відкрили для себе безліч нових знань, досліджували різноманітні аспекти психології та мали  можливість знайти нових друзів.

Ці знання стануть незамінними в нашій майбутній професійній діяльності. І найважливіше, що цей досвід допоміг нам зрозуміти, що психологія –  це не просто наука, це деякою мірою  мистецтво, яке може змінювати життя людей.

Під час тренінгу

Сертифікат для Вікторії Смереки

Команда психологів після завершення тренінгу

Хотілося б висловити велику вдячність фасилітаторам тренінгу за їхню професійність та відданість своїй роботі. Вони створили дуже хорошу атмосферу, де кожен з нас міг почуватися комфортно і вчитися новому. Водночас величезна вдячність найкращому університету – Тернопільському національному педагогічному університету імені Володимира Гнатюка за можливість прийняти участь у такому тренінгу.

Вікторія Смерека,
студентка групи П-15 спеціальності «Психологія»
кафедри психології розвитку та консультування
факультету педагогіки і психології