ТНПУ ввійшов у міжнародний консорціум NCURA South Caucasus and Ukraine Initiative
ТНПУ ввійшов у міжнародний консорціум

NCURA South Caucasus and Ukraine Initiative

Завдяки допомозі Національного агентства Erasmus+ в Україні Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка приєднався до Ініціативи Південного Кавказу та України від NCURA!
У співпраці National Council of University Research Administrators (NCURA) Університет бізнесу та технологій (Тбілісі, Грузія) заснував Ініціативу Південного Кавказу та України NCURA.
Основна мета ініціативи — стимулювання та зміцнення партнерства між академічними установами Південного Кавказу та України.
Участь в цій ініціативі принесе ТНПУ численні вигоди, а саме:
- посилюватиме регіональне співробітництво, обмін знаннями та спільну участь в міжнародних програмах для більш ефективного та сталого глобального партнерства;
- підтримуватиме розповсюдження ресурсів, інформації та найкращих практик щодо життєвого циклу управління дослідженнями;
- об’єднуватиме висококваліфікованих експертів, практиків та професіоналів-однодумців для налагодження взаємовигідної співпраці;
- сприятиме міждисциплінарним підходам в освіті та дослідженнях;
- надаватиме платформи для спільного проведення та організації заходів з обміну знаннями вебінарів, семінарів або дискусій.

Навчально-науковий центр проєктної
та науково-технічної діяльності ТНПУ