Останній тиждень студентів-практикантів ТНПУ ОП 014.07 «Середня освіта (Географія)» денної і заочної форми навчання (ФОТО)

Останній тиждень
студентів-практикантів ТНПУ

ОП 014.07 «Середня освіта (Географія)»

денної і заочної форми навчання

Не менш активним, ніж попередні, видався останній тиждень виробничої педагогічної практики у бакалаврів ТНПУ ОП 014.07 «Середня освіта (Географія)» денної і заочної форми навчання.

Впродовж нього студенти-практиканти продовжували проводити ще деякі уроки географії у своїх класах та активно проводили заходи на географічну тематику у школах м. Тернополя та за місцем проживання.

Деякі із них:

- Грицюк Вікторія, студентка групи СОГ-41 і Коваль Лілія, студентка групи СОГск-21, цікаво провели вікторину „Цікава географія“ між 6-Б і 6-В класами Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 імені Володимира Левицького;

- студентки групи СОГск-21 Фоменко Олександра і Наконечна Мар’яна провели разом «Географічний олімп» у 6-Б і 6-В класах Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18;

- на передостанньому тижні практики, 15 березня, Шостак Максим, студент групи СОГ-41, провів тематичний захід із географії у Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №26 імені Дмитра Заплітного.

Команда 6-Б класу Вікторії Грицюк

Команда 6-В класу Лілії Коваль

Фоменко Олександра і Наконечна Мар’яна проводять «Географічний олімп»

«Географічний олімп» у 6-Б і 6-В класах Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18«Географічний олімп» у 6-Б і 6-В класах Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18

Шостак Максим проводить тематичний захід із географії

Потрібно відзначити, що студенти-практиканти ТНПУ ОП 014.07 «Середня освіта (Географія)» обох груп, при можливості, завжди підтримували один одного у проведенні уроків географії і заходів, відвідуючи їх у школах м.Тернополя.

Ми пишаємось нашими студентами!

Дякуємо педагогічним працівникам і адміністраціям закладів освіти м. Тернополя та за місцем проживання студентів, які гостинно приймають наших студентів-практикантів, надають можливість вдосконалювати свої теоретичні знання і здобувати нові практичні навички для обраної професії!

Тримаємо освітянський фронт разом!

Старший методист практики та методист із географії:

Альтгайм Любов Богданівна,

кандидат географічних наук,

доцент кафедри географії та методики її навчання