Студенти хіміко-біологічного факультету ТНПУ долучилися до години корисних порад в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці (ФОТО)

Студенти хіміко-біологічного факультету ТНПУ
долучилися до години корисних порад
«Слива: як виростити хороший урожай»
в Тернопільській обласній універсальній
науковій бібліотеці

Усіх присутніх гостинно зустріла завідувач відділу сільськогосподарської літератури Юлії Євгенівна Шергей. Також на захід був запрошений селекціонер Іван Романович Бойко, який провів майстер-клас із щеплення для студентів.

Нещодавно студенти груп СОБХ-31 та СОБХ-32 хіміко-біологічного факультету, спільно зі старшим лаборантом кафедри ботаніки та зоології Марією Кравець відвідали Тернопільську обласну універсальну наукову бібліотеку і долучилися до заходу у відділі сільськогосподарської літератури «Слива: як виростити хороший урожай».

Учасники години корисних порад

Понад 20 років родина Бойко займається садівництвом. Асортимент саджанців, вирощуванням яких вони займаються, надзвичайно великий — від плодових дерев, ягідних кущів до різноманітних декоративних рослин.

Майстер-клас від І.Р. Бойка

В асортименті розсадника «Саджанці сім’ї Бойко» є 16 сортів сливи: «Флавор Супрема», «Топ-Хіт», «Анжеліна», «Венгерка», «Волошка» — це незначний їх перелік. Дізнатися більше про ці та інші сорти, їх характеристику, можна на сайті сім’ї Бойко .

Під час майстер-класу

Під час майстер-класу кожен із присутніх мав можливість щепити свою бруньку та надійно прикріпити її.

Під час майстер-класу. Студентки групи СОБХ-32 Соломія Гриньків і Юлія Вересюк

Пізніше селекціонер відповідав на питання з приводу обробітку саду від хвороб і шкідників, Іван Романович давав корисні поради коли садити дерева, як обрізати і якими препаратами обробляти. Захід був пізнавальним та корисним для кожного учасника.

Світлина на згадку

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися і працювати! Слава Україні! Героям Слава!

Ст. групи СОБХ-32
Вікторія Гавришків,

ст. лаборант кафедри ботаніки та зоології
Марія Кравець,