Співпраця хіміко-біологічного факультету ТНПУ із Заочною природничою школою м.Тернополя (ФОТО)

Співпраця хіміко-біологічного

факультету ТНПУ
 із Заочною природничою школою

м.Тернополя

Минулого тижня на хіміко-біологічному факультеті відбулася традиційна щомісячна зустріч зі слухачами Заочної природничої школи м.Тернополя.

Зустріч була присвячена рослинам та особливостям їх вегетативного розмноження.
  Учасники заняття пізнають цікавий світ рослин

Учні знайомляться з колекціями кафедри ботаніки та зоології

Учні мали змогу дізнатися про щеплення плодових дерев, як важливий спосіб вегетативного розмноження та селекції.

На занятті під керівництвом доцента кафедри ботаніки та зоології Олександра Конончука продемонстровано такі способи щеплення, як копулірування, в розщіп та окулірування.

Майстер-клас від О.Б. Конончука

Також учні навчились проводити зрізи на живцях-підщепах і прищепах під час копулірування та правильно їх з’єднувати і замотувати.

Під час заняття

Завідувач агроекологічною лабораторією факультету Ольга Бучковська провела екскурсію в агробіологічній лабораторії (теплиці) ТНПУ, де ознайомила учасників з різноманіттям кімнатних рослин та способів їх розведення. Учням надзвичайно сподобалася можливість спробувати себе у ролі квітникарів.

О.Я. Бучковська демонструє рослини теплиці факультету

О.Я.Бучковська демонструє рослини теплиці факультету

Працівники факультету завжди раді співпраці з юним поколінням, готові ділитися знаннями і досвідом, та будемо раді бачити їх нашими студентами.

Доц. О.Кокончук,

зав. агроекологічною лабораторією