«Французька весна» на кафедрі романо-германської філології ТНПУ: вишукано, магічно, романтично… (ФОТО)
 «Французька весна» на кафедрі

романо-германської філології ТНПУ:

вишукано, магічно, романтично…

На факультеті іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка «Французьку весну» святкують по-особливому. 25 березня 2024 року з нагоди Міжнародного дня французької мови в актовій залі ТНПУ відбувся концерт Муніципального Галицького камерного оркестру «Франція. Музика. Любов» («France. Musique. Amour»), який організувала асистентка кафедри романо-германської філології Галина Краса.

Афіша

Враження неймовірні! Емоції переповнюють досі! Студенти, викладачі та гості мали чудову можливість поринути у світ «живої» інструментальної музики і французького мистецтва, насолоджуючись майстерним виконанням творів найвідоміших французьких композиторів ХХ століття – романтиків Еріка Саті та Франсіса Пуленка; інструментальним викладом сповнених справжнім французьким шармом пісень із репертуару популярних співаків-шансоньє – Едіт Піаф, Іва Монтана, Шарля Азнавура, Джо Дассена, улюблених мелодій Френсіса Лея та Мішеля Леграна, які стали візитними картками таких уже культових кінофільмів, як «Історія кохання» чи «Шербурзькі парасольки».

Директорка Муніципального Галицького Камерного оркестру, ведуча концерту Олена Лайко
Директорка Муніципального Галицького камерного оркестру, ведуча концерту Олена Лайко - випускниця ТНПУ

Кафедра романо-германської філології

Муніципальний Галицький Камерний оркестр
Муніципальний Галицький камерний оркестр

Студенти, викладачі та гості заходу

Щиро дякуємо директорці Олені Лайко й усьому колективу Муніципального Галицького камерного оркестру за співпрацю, гарний настрій і приємні емоції.

Лаборант кафедри романо-германської філології
Катерина Нестерчук