Фізико-математичний факультет ТНПУ провів благодійний ярмарок, щоб зібрати кошти на дрон (ФОТО)

Фізико-математичний факультет ТНПУ

провів благодійний ярмарок,

щоб зібрати кошти на дрон

З давніх-давен на нашій землі збиралися великі торги – ярмарки. Гончарі й ложкарі, ткалі й вишивальниці, бондарі й столярі, стельмахи й кошикарі, кушніри й лимарі, соленики й дьогтярі, бублейниці й кравці продавали на ярмарках свої вироби. Валками стояли на торжищах чумацькі мажі з сіллю та рибою… Як писав Павло Халебський, «у країні козаків ярмарки бувають безперервно з початку i до кінця року. В кожне свято відбувається ярмарок в тому чи іншому мiстi…»

Ось і на фізико-математичному факультеті, у свято Благовіщення, розпочався благодійний ярмарок, метою якого є дрон.

Кожен студент та викладач фізмату  долучився до ярмарку
Кожен студент та викладач фізмату долучився до ярмарку

Футболки та горнятка з логотипом фізмату, а також домашня випічка  повністю були розпродані 27
Футболки та горнятка з логотипом фізмату, а також домашня випічка повністю були розпродані

Кожна перерва наповнювалася смачними перекусами, жвавими розмовами, несподіваними зустрічами, оптимізмом та впевненістю у нашу спільну перемогу!

За ці два дні ми стали ріднішими! Це ще й був час відновлення факультецьких і, навіть, козацьких традицій!

Радо зустрічаємо гостей!
Радо зустрічаємо гостей

На кожній перерві усі спішили зібратись разом!
На кожній перерві усі спішили зібратись разом

Завдяки сусіднім факультетам, ми черговий раз переконалися, що вся спільнота ТНПУ – єдина цілеспрямована дружня команда!
   Приємно зустрічати цілі делегації із сусідніх факультетів!

Сподіваємося, робота нашого дрона буде успішною!

Світлана ЛЕЩУК